Kiedy kupujesz nieruchomość, prawdopodobnie będziesz musiał wpisać dowód posiadania funduszy. Te smart pożyczka informacje pozwolą upewnić się, że posiadasz gotówkę do przeprowadzenia transakcji, aby uniknąć wszelkich niedogodności ze strony sprzedawcy lub standardowego banku.

pozyczki online 0 procent

Zwykle będziesz chciał pokazać, że fundusze pochodzą z właściwej firmy, będzie zawierał uzasadnienie oszczędności. Prawdopodobnie będziesz chciał zasugerować, że pieniądze krążyły wokół twoich pieniędzy przez kilka miesięcy.

Jest to karton, który pokazuje, że masz wybrany tom

Wskaźnikiem poprawy, a także POF w odniesieniu do punktu, może być dokument, który wyjaśnisz, weź zaświadczenie o dochodach. It’azines jest zwykle używany, jeśli otrzymujesz zaliczkę na dom, a także jest ważną odpowiedzią na potwierdzenie, czy masz środki na spłatę kredytu hipotecznego i rozpoczęcie ochrony innych wydatków związanych z uzyskaniem domu. Dokument może być możliwym do uzyskania wyjaśnieniem podatkowym, ale zwykle może być czymś w rodzaju oświadczenia o wpłacie. Możesz również wziąć ze sobą poświadczone oświadczenie podatkowe, które może być sprawdzonym dokumentem z dochodów i źródeł dochodów.

Czy bieżący dochód może być odpowiedni jako fundusz dowodowy?

Często instytucja finansowa prosi jako korespondencję wewnątrz użytkownika dostarczającego pieniądze, co może oznaczać, że ci ludzie tak naprawdę nie pożyczają ci tego i nie pobierają opłat za kręgosłup. I odwrotnie, możesz wykorzystać swoje indywidualne ceny, a także ile pieniędzy, dokonując zakupów w gospodarstwie domowym. Jednak firma pożyczkowa musi zobaczyć historię zaliczki, pokazującą, ile gotówki znajduje się w twoich pieniądzach i jest „przyprawiona” przez około 8 tygodni.